top of page


POZNAJ WYJĄTKOWYCH SPECJALISTÓW-MISTRZÓW 
VI SYMPOZJUM MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJ I ESTETYCZNEJ

 

Spotkaj się ze specjalistami, chwytaj od nich wiedzę i trenuj pod ich okiem umiejętności...
Już wkrótce dla Ciebie w Polsce Wspaniałej Klasy Polscy i Międzynarodowi Trenerzy, Mistrzowie i Fachowcy : 

VALENTINA TECCHIO

Wyjątkowy specjalista i trener Artystycznej Mikropigmentacji Estetycznej.

Autor kreatywnych technik makijażu permanentnego.

 

Wspaniała artystka i makijażystka, dzięki czemu uczy jak kolory i styl mikropigmentacji dobierać indywidualnie do modelki

Jej wiedza jest oparta na praktyce z którą ma do czynienia od wczesnego pornka do późnych godzin nocnych, wykonując setki pigmentacji miesięcznie, dlatego też tak cenne są jej treningi na których dzieli się swoją unikatową wiedzą

LIUCIJA PENKAUSKIENE

Międzynarodowa Mistrzyni i trener metody Microblaindingu. Uczestniczy w wielu międzynarodowych konferencjach z microbladingu  na całym świecie - Włochy, Polska, Serbia, Hiszpania, Holandia i wielu innych krajach.

 

Dyrektor firmy Permanent Beauty Academy, UAB, po ukończeniu której studenci  zdobywają nagrody w Mistrzostwach  oraz  z powodzeniem pracują na całym świecie.

 

IWONA MARCINIAK

W 2003 roku Ukończyła Studia na Wydziale sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, obroniła swoją pracę "Sztuka Makijażu" uzyskując tytuł Mgr

W 2001 roku Założyciel salonu i Centrum szkoleniowego ARTiSPA® w Toruniu a także w 2014 firmy szkoleniowo-usługowej YiFeng Beauty Consulting w Pekinie.

Od 15 lat Międzynarodowy Specjalista i Trener Mikropigmentacji

Wielokrotna Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu i Makijażu Permanentnego w Polsce i Zagranicą (Moskwa- Контур века. Ryga, Dusseldorf) 

W 2006 roku - Prekursor mikropigmentacji brwi metodą włoskową w Polsce.

Jury w Międzynarodowych Mistrzostwach PMU (Moscow, St.Petersburg, Warsaw)

 

W 2009 roku Organizator Pierwszego Sympozjum o tematyce Mikropigmentacji medycznej i  Makijażu permanentnego w Polsce, którego mamy już VI-tą edycję). od 2011 roku organizator już V-ciu edycji Międzynarodowych Mistrzostw w PMU.

 

Autor dziesiątek artykułów o mikropigmentacji do specjalistycznych magazynów.

 

Wraz z doświadczeniem opatentowała własne techniki, aby odkryć wyjątkowość natury każdej z osób. Rozwija swój warsztat o perfekcyjne, indywidualnie dopasowane techniki trójwymiarowej mikropigmentacji estetycznej i medycznej, a także o makijaże upiększające, artystyczny bodypainting, charakteryzacje. 


Przekazując swoją pasję wyszkoliła wiele specjalistek, teraźniejszych mistrzów i trenerów makijażu permanentnego.

JULIA WINNER

Certyfikowany mistrz Contur studio, profesjonalna  wizażystka, czołowy wykładowca makijażu permanentnego i tatuaży.

 

Wykonuje makijaż permanentny od roku 2002, regularnie uczestniczy w różnych warsztatach, kursach mistrzowskich poprawiając swoje umiejętności w najlepszych szkołach na całym świecie.

Jej główne zasady pracy - "Ściśle indywidualne podejście do każdego klienta i wysoka jakość usług".
 

HRISTINA SAVIĆ

Specjalista mikropigmentacji estetycznej. Właścicielka Hristina Savić Permanent Beauty w Belgradzie.

Dystrybutor Dermainternational na terenie Serbii.

 

Organizator I konferencji z makijażu permanentnego w Serbii.

Uczestniczka i wykładowca międzynarodowych konferencji na świecie.

RENATA PRUSZEWSKI

Renata Pruszewski pochodzi z rodziny z stomatologicznymi tradycjami. Wraz z  miłością do sztuki i z dbałością o szczegóły wkroczyła  do branży mikropigmentacji w 2010 roku. W roku 2014 wyspecjalizowała  się w dziedzinie mikropigmentacji skóry głowy.

 

Po doświadczeniach ze zmianą koloru po procesie regeneracji, Renata zaczęła czytać o pigmentach oraz badać ich właściwości związane z różnicami, które występują na twarzy, ciele oraz na skórze głowy. Została również członkiem Scalp Aesthetics oraz wykorzystuje techniki tego stowarzyszenia. Renata regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, aby poprawiać swoje umiejętności i wiedzę.​

KATARZYNA
PAWŁOWSKA

Elite Linergist, właściciel firmy Hebe Day Spa, kosmetyczka, makijażystka, linergistka Long Time Liner. Specjalistka od makijażu permanentnego i Mikropigmentacji medycznej. Zajęła 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w Makijażu Permanetnym 2013r. Finalistka  Międzynarodowych  Mistrzostw  w makijażu permanentnym  Long Time Liner 2014, 2015. Specjalista w dziedzinie leczenia skór problematycznych

 

OLAF TABACZYŃSKI

Artysta Makijażu o nieskończonej wiedzy z szeroko pojętęgo zakresu kanonów świata piękna.

Perfekcjonista i wspaniały mistrz wizerunku.

1989 – 1995   Studia SZTUKI PIĘKNE, Poznań/Poland - MSc;

1995 Międzynarodowy Mistrz - Professional Make Up  - Düsseldorf

1994 Mistrz Polski - Professional Make up – Beauty International Warsaw

♦ wyjątkowa kreatywność w kreowaniu wizerunku osobistym firmy, doradztwo i stylizacja

♦ 40 000 make up's, 2 000 analiz kolorów, 400 stylizacji, 200 pokazów, 100 sesji foto. Wcześniejsza współpraca z Playboy, Nike, Wella, Canal+, RTL 7, Douglas itd...

1995 – Dyrektor Artystyczny szkoły “Maestro” Image Academy, Poznań/Poland, make up & styling school 

2001 - 2007 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum, Toruń / Polska - opracowywanie i nadzorowanie programów dydaktycznych i akademickich; Katedra Zdrowia Publicznego na Wydziale Zdrowia - asystent;

1998 – 2002 “Cinema”, Cannes/France - stylizacja sław podczas festiwalu w Cannes;;

 

LENA ROMANOWSKA

Licencjonowana trenerka Centrum Szkoleniowego ARTISPA® w Toruniu. 

Ukończyła Studia na Wydziale Sztuk Pięknych, oraz zdobyła dodatkowo wykształcenie kosmetyczne dzięki czemu sztuka, bezpieczeństwo dla dobra klienta, oraz dążenie do piękna idą zawsze w parze w jej pracy. 
W roku 2011 otrzymała tytuł Vicemistrzyni  Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym.

Laureatka Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego w Rosji.

 

Wiedzę i umiejętności w zakresie mikropigmentacji zdobywała m.in. w Polsce, Rosji i Niemczech.  Wielokrotnie uczestniczyła i prezentowała swoje umiejętności na targach Beauty Forum w Warszawie, gdzie prowadziła też wykład na temat " Mikropigmentacji Skóry Dojrzałej", a także podczas Sympozjów Mikropigmentacji Estetycznej i Medycznej.

W marcu 2014 i 2015 roku Miała również zaszczyt zasiadać w gronie JURY, podczas Międzynarodowych oraz Polskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego ARTiSPA®.

Specjalistka Mikropigmentacji estetycznej, długoletni fachowiec i trener Makijażu Permanentnego dla Początkujących jak i Zaawansowanych (trener Elite Linergists), oraz Trener ARTIDERM® Laserowego usuwania makijażu permanentnego, tatuażu i przebarwień. 
Wyjątkowo wymagająca w stosunku do siebie jak i do innych, dzięki czemu jej prace i uczniowie zawsze dążą do perfekcji))

 

LESLEY DE DECKER

Wspaniały fachowiec z 14 letnią praktyką w makijażu permanentnym i ponad 10 letnią pasją do pigmentacji medycznej . Od ponad 10 lat współpraca z wieloma klinikami chirurgii plastycznej w Holandii i Belgii rozwinęła jej pasję i umiejętnosci w zakresie mikropigmetnacji medycznej. Lekarze widząc jej prace i szczęście swoich pacjętów polecają Lesley jako fachowca na Światową skale.

Swoją wiedzę zdobywała na całym świecie, a w szczególności w USA.

Od 5 lal jest trenerem makijażu permanentnego oraz mikropigmetnacji medycznej.

“Mikropigmetnacja medyczna potrzebuje praktyki technicznej a także umiejętności psychologicznych. Musimy być przygotowanym na wszystko. Jesteśmy jak wisienka na Torcie.. ) To piękne i emocjonujące chwile być częścią walki z nowotworem i zamykać ten rozdział życia pacjenta, i na zawsze kryjąc ciężkie przejścia naturalną pigmentacją."

ELIZABETH FINCH
-Howell

Elizabeth Finch Howell jest pionierem, liderem i wykładowcą w dziedzinie chemii długotrwałych produktów do mikropigmentacji medycznej i estetycznej.

Urodziła się z naczyniakiem na lewej stronie twarzy i w latach 50-tych między 4 a 6 rokiem życia przechodziła 12 prób tatuażu znamienia, które oczywiście kończyły się niepowodzeniem, ale w przyszłości dały jej pomysł na stworzenie receptur pigmentów do kamuflowania innych problemów jak blizny, bielactwo itp.

 Jej ratunkiem i inspiracją okazało się spotkanie z Lidią O'Leary - twórczynią makijażu kamuflującego i produktów Coverderm, która wpoiła w ną siłe Tworzenia. Wiele lat pracowała pomagając osobą z podobnymi problemami.

Od 1989 roku twórczyni własnych receptur pigmentów DermaInternational do mikropigmentacji, które udoskonalała do dziś tak aby były stabilne kolorystycznie.

 

Prekursor technik mikropigmentacji medycznej i pigmentów kamuflujących, współdziałająca z Szpitalami Chirurgii w USA.

2007-2009 - Uhonorowany Chemik z niesamowita wiedza i doświadczeniem praktycznym.

 

Sprawowała funkcję prezydenta Society of Permanent Cosmetic Professionals CPCP - największej organizacji zrzeszającej profesjonalistów makijażu permanentnego na Świecie.

Redaktor naczelna angielskiej edycji Światowego Magazynu  dla Specjalistów wydawanego już od 2010 roku Permanent Make-up. 

KAROLINA WIDZICKA

Karolina Widzicka - Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Publicystka wielu artykułów w branży beauty i medycznej.  Doświadczona linergistka z pasją. Swoją przygodę z makijazem permanentnym rozpoczęła  w 2005r. Dzięki swojej cieżkiej pracy i samozaparciu w 2007roku w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego  uzyskałą I miejsce i tytuł Mistrza Polski MP.

Z racji swojego charakteru  nie spoczęła na laurach sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę jednak berdziej od strony medycznej. Od 2011roku trener z zakresu mikropigmentacji medycznej i makijażu trwałego. Obecnie prowadzi także szkolenia nie tylko w UE ( Włochy, Hiszpania) ale także w Emiratach Arabskich , Tajlandii czy Turcji.

 

W chwili obecnej:

  • JEDYNY CERTYFIKOWANY  w Polsce  trener z MIKROPIGMENTACJI GINEKOLOGICZNEJ.

  • Wykładowca Akademicki na Wydziale Kosmetologii ( spec. Mikropigmentacja)

  • Ambasador Marki MEDICAL- LINE MIKROPIGMENTATION

  • Dyrektor CENTRUM SZKOLENIOWEGO  Karoliny Widzickiej (BBPółnoc)

  • Prywatnie mama dwóch córek Oliwki i Zuzi :)

 

WYKŁAD:

Intymne trudne sprawy- Micropigmentacja ginekologiczna

SIMON LANE

Opowieść Simona jest jedną  z  przejmujących dziecięcych tragedii  i przeciwności losu. Zanim zaczął pomagać ludziom znajdującym się w podobnej sytuacji do niego, sam poddał się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy.

Jako dwuletnie dziecko Simon doznał poważnego oparzenia trzeciego stopnia skóry głowy w kuchni, w domu. Trudno wyrazić słowami osobiste poświęcenie i cierpienie towarzyszące życiu Simona do czasu, aż stał się klientem Paula Clarke i poddał się leczeniu  mikropigmentacji skóry głowy.

 

Jesteśmy przekonani, że jedynym sposobem, aby zrozumieć tę historię będzie możliwość wysłuchania Simona osobiście...


Simon jest obecnie światowym liderem - praktykiem w dziedzinie mikropigmentacji skóry głowy. To on jest twórcą wielu głównych osiągnięć w dziedzinie projektowania i technik stosowanych dzisiaj w SMP.

 

Paul wraz z Simonem stali się partnerami zyskującymi światowy rozgłos w branży mikropigmentacji. Ich osiągnięcia są zbyt ogromne, by móc je wszystkie wymienić. Oto kilka najważniejszych  z nich:

 

 

  • Wykonywanie pierwszego na świecie leczenia transmitowanego na żywo.

  • Stworzenie nowej techniki odwzorowania linii włosów- "Jagged Hairline" oraz nowego ekskluzywnego stylu " Feathered Hairline" dla Brandwood Clinic .

  • Stworzenie nowych technik kamuflażu blizn.

  • Opracowanie nowej techniki korekty zabiegu mikropigmentacji, aby pomóc klientom po źle wykonanym zabiegu  - leczenie wyłączne dla Brandwood Clinic.

  • Skuteczne leczenie klientów z całego świata, w tym aktorów, modeli, bokserów, muzyków, krykiecistów, piłkarzy i wielu z dziedzin tak różnych jak MMA( mieszane sztuki walki), żużel, rugby, kulturystyka i baseball.

bottom of page