top of page

KRESKI DOLNA I GÓRNA

Czy pragniesz być piękna o każdej porze dnia i nocy?  Poczuj się świeżo i kobieco przez cały dzień dzięki makijażowi permanentnemu brwi.
#artispa #makijażpermanentnytorun #iwonamarciniak
KRESKA

 

Wyobraź sobie idealne kreski na oku nawet po treningu, pływaniu oraz codziennych czynnościach. Jest to możliwe dzięki makijażowi permanentnemu i zastosowaniu cienkich, naturalnych linii na swojej górnej i dolnej linii rzęs. Makijaż permanentny kreski to idealne rozwiązanie, jeśli nosisz szkiełka kontaktowe, okulary, lub masz trudności ze zrobieniem precyzyjnego makijażu oczu. Również jeśli niedowidzisz lub po prostu chcesz zaoszczędzić czas. To twoja decyzja, czy  chciałabyś wybrać delikatną kreskę,  która  sprawi, że rzęsy będą wyglądać na grubsze lub, jeśli wolisz bardziej ozdobny makijaż oczu możesz wybrać kreskę dekoracyjną. Po wykonanym zabiegu pigmentacji obie powieki będą  podkreślać wyrazistość Twoich oczu. Pokochasz to!

 

Górna i dolna kreska - podkreślenie rzęs

Idealna dla każdej kobiety. Makijaż permanentny kreski może nadać głębię oczu i intrygujący wygląd sprawiając, że małe oczy wyglądają na większe oraz  ich kolor jest podkreślony. Kreska wykonana między rzęsami sprawia, że wyglądają na optycznie pełniejsze, tworząc złudzenie grubych rzęs. Będziesz cieszyć się makijażem, który podkreśli  naturalne piękno oczu.

 

Kreski dekoracyjne

Dodatkowo pogrubione i wydłużone kreski podkreślą oczy i  wyjątkową osobowość. Nasza linergistka pomoże Ci wybrać najlepszy indywidualny kształt twojej kreski.

 

Makijaż permanentny wykonywany przez nas jest tylko z najlepszych, klasy medycznej pigmentów mineralnych, które są hipoalergiczne i idealne dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

 

Przed zabiegiem makijażu permanentnego kresek

 

Zaleca się, aby  przed zabiegiem wziąć pigułki zawierające Homeopatic Arnica (umieść pod językiem) lub escyne (ziołowe tabletki z ekstraktem z nasion kasztana ) w przypadku wrażliwych oczu podatnych na opuchliznę. Zaleca się również całonocny odpoczynek dla oczu. Jeśli wykonujesz zabieg rzęs henną, dobrze jest go zrobić przed zabiegiem makijażu permanentnego.

 

Po zabiegu makijażu permanentnego kresek

 

Natychmiast po zabiegu Mikropigmentacji kolor jest bardzo intensywny, nawet w przypadkach lżejszych pigmentów i naturalnych technik. 3-5 dni po zabiegu naskórek zaczyna się  złuszczać dyskretnie, początkowy makijażu zanika o 50% w okresie 5-10 dni po zabiegu w porównaniu z natychmiastowym rezultatem, jest to naturalny proces regeneracji naskórka.

Po około dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu, korekta jest  konieczna dla wzmocnienia i zachowania efektu pigmentacji.

W ciągu dwóch tygodni po zabiegu pigmentowany obszar powinien być traktowany bardzo ostrożnie:

* Nie może być myty, przecierany lub leczony innymi kosmetykami, niż są zalecane przez linergistkę.

* Sauna, solarium, basen, itd. są odradzane.

* Stosowanie szminek lub kredek również nie jest wskazane.

* W ciągu trzech dni po zabiegu należy smarować brwi bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E, który klient otrzymuje od linergiststki.

* Krem do pielęgnacji skóry na twarz należy wklepać  w odległości 0,5-1 cm od linii.

Uwaga! Po zastosowaniu się do powyższych instrukcji pielęgnacji skóry gwarantujemy pełny i piękny efekt. Jeżeli zalecenia linergistki nie są przestrzegane, mogą pojawić się pewne odbarwienia lub alergie.

* Należy zapobiec przed wysychaniem pigmentu na skórze oraz unikać opalania. Należy także unikać pilingowania miejsc, na których był wykonany makijaż permanentny.

 


Zaleca się odświeżenie makijażu, ewentualnie zmianę kolor lub  kształtu co 1,5 roku aby zachować go w idealnym stanie.

 

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

 

Zakażenia , aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie sterydów, ciąża (silny stres).

 

 

bottom of page