top of page

 

Celem makijażu permanentnego jest precyzyjne dopasowanie kształtu i kolorów oraz naturalna poprawa kobiecości. Piękny wygląd rano, po kąpieli (...), przez cały dzień i noc, sprawiają, że coraz bardziej aktywna, nowoczesna kobieta czuje się cudownie i bez wątpienia szczęśliwa.

 

 

Makijaż permanentny służy do podkreślenia naturalnego piękna, poprawienia łuków brwiowych, poprawienia kształtu i koloru warg, uwydatnienia konturu oczu, stworzenia idealnego małego bio tatuażu, zakamuflowania plam kosmetycznych, pokrycia źle wykonanego makijażu permanentnego. Dzięki naszej metodzie oraz pigmentom, które są nietoksyczne i nie alergiczne makijaż permanentny wykonywany przez Nas jest całkowicie bezpieczny.


Idealny wygląd pozostaje widoczny od 3-5 lat. W tym okresie, w zależności od regeneracji naskórka, pielęgnacji skóry, jak również od rodzaju skóry i intensywności pigmentu, kolor stopniowo zanika i staje się mniej intensywny (20-30% na rok). Aby zachować najlepszy efekt makijażu, należy go odświeżać, by poprawić jego wygląd lub przywrócić kolor.

 

Gdy skonsultujesz się z linergistką w sprawie wybranego przez Ciebie koloru i kształtu,  przedstawi Ci ona idealny kształt ust, brwi i eyelinera, abyś mógł zobaczyć ich nowy kształt.

 

Nasi klienci powierzają nam swój wygląd, a my gwarantujemy im estetykę, perfekcję i  bezpieczeństwo.

 

Sprzęt oraz pigmenty są produkowane w Niemczech, spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi i standardy bezpieczeństwa. Nie powodują reakcji alergicznych.

 

 

       Makijaż permanentny ARTiDERM

 

Chodzi nie tylko o podkreślanie i wspieranie naturalnego piękna, ale także ukrywanie obszarów problematycznych skóry. Oznacza to, że idealne brwi wspierają ekspresję twarzy, twoje oczy są perfekcyjnie podkreślone, a twoje usta są pełne i dobrze wyprofilowane. Salon ARTiSPA istnieje już od 17 lat, a tysiące zadowolonych klientów zgadza się co dzień, że wykonywanie makijażu każdego ranka należy już do przeszłości.Gwarantujemy Ci precyzję, perfekcję i styl.

Ważne jest dla nas tylko jedno:

jeśli jesteś szczęśliwa, my jesteśmy szczęśliwi.

 

 

KORZYŚCI Z
ARTIDERM® MAKEUP

 

  • Odmień swoją twarz dzięki optycznie podniesionym brwią,  podkreślonym oczą oraz wyraźnie uwydatnionym ustą

  • Oszczędź czas oraz problemy związane z nakładaniem makijażu oraz jego odświeżaniem w ciągu dnia

  • Utrzymuj idealny wygląd przez 24 godziny na dobę, nawet podczas ćwiczeń lub pływania

  • Poczuj się pewnie, że wyglądasz pięknie w każdej sytuacji

  • Wyglądaj młodo i wyraziście

 

ARTiDERM MAKEUP to subtelny sposób na długotrwałe, naturalne piękno oraz harmonijny wygląd. Natychmiastowy efekt to życzenie, które chętnie spełnimy. Bez względu na to, czy chodzi o brwi, kreskę, czy usta, z makijażem ARTiDERM, naszymi wysokiej jakości produktami i usługami, możesz cieszyć się olśniewającym, świeżym spojrzeniem dzień po dniu. Zaufaj nam już dziś.

 

Wyróżnia się jakością i innowacyjnością

Nasze ciągłe dążenie do innowacji i jakości przyniosło nam wiele nagród. Jesteśmy z tego dumni. Uznanie naszych klientów jest zobowiązaniem dla nas do naszych przyszłych działań.  Niezależnie od tego, czy chodzi o maszyny, barwniki, czy szkolenia, częścią naszych normalnych procedur często jest sprawdzanie i weryfikowanie naszej pracy.

 

 

 

IMG_2016.jpeg
IMG_1273.jpeg
IMG_2398_edited.png
Oczy - Podkreślone Piękno
 

Czy pragniesz być piękna o każdej porze dnia i nocy, ale Twój expresowy poranny makijaż nie daje Tobie komfortowego samopoczycia przez cały dzień, by wyglądać świeżo i kobieco tak jak byś sobie marzyła?

 

Górne i dolne kreski

Semipernanentne kreski mogą dać Twoim oczom głębię i czarujący wygląd. Zaaplikowana delikatna linia pomiędzy rzęsami, powoduje, że rzęsy wyglądają na dłuższe i optycznie pogrubione. W końcu możesz cieszyć się makijażem, który jest spójny z Twoją naturą i dodaje blasku Twojemu unikalnemu spojrzeniu.  


Kreski Dekoracyjne

Dodatkowo pogrubione i przedłużone kreski na powiekach jeszcze bardziej podkreślają kształt Twoich oczu, powiększając je i podkreślając Twoją osobowość.

BRWI - Perfekcyjny Łuk

 

Brwi są najważniejszą cechą charakterystyczną twarzy i łuku oka.

Kształt brwi podkreśla rysy twarzy poprzez wyrównanie jej dysproporcji. Łuk brwi wyraża nastrój i naprawdę może sprawić, że twarz będzie wyglądać młodziej. Brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku ich wielokrotnego "wyskubywania". Nasz makijaż ARTIDERM to idealne rozwiązanie. Wybieramy indywidualnie odpowiedni  kolor, by podkreślić brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i ich zarysu możemy stworzyć idealne brwi. Dzięki perfekcyjnie dobranemu kształtu podkreślamy charakter twarzy, równoważymy możliwą asymetrię, co gwarantuje doskonały wygląd każdego dnia.

 
Usta - Nieskazitelny Kolor
 

Nigdy więcej efektu " zjedzonej " pomadki  po jedzeniu, rozmazanego konturu i bladych warg po pływaniu na basenie - ciesz się pięknym kolorem i doskonały kształtem niezależnie od sytuacji.


Idealne Usta

Idealne dla każdej kobiety. Wymarzony kontur ust z cieniem pozwala zmniejszyć asymetrię i skorygować kształt. Powiększając wygląd małych ust lub minimalizując wygląd dużych, jesteśmy w stanie osiągnąć idealne usta.

Polecamy również naszą ekskluzywną specjalność: pełne cieniowanie. Wypełnienie całych ust kolorem redukuje niedoskonałości pigmentacyjne. Mamy bogatą paletę kolorów, co sprawia, że jest możliwym dla nas zrobić make-up w naturalnych lub obecnie najbardziej modnych kolorach. W zależności od preferencji, usta stają się bardziej intensywne ze zdefiniowanym konturem czy nawet cieniowaniem, który daje efekt szminki.


Lip Light

Dodatkowe rozświetlenie nad górną wargą eliminuje ewentualne nieprawidłowości zabarwienia wokół czerwonej strefy warg oraz powiększa optycznie zbyt płaskie usta. Modny Lip Light zawiera rozświetlający pigment, który zaznaczy linie warg i wyrówna drobne zmarszczki wokół ust.

 

ARTIDERM®                                          ARTIDERM®  Makijaż Długotrwały

                                                                       

                                                                 Naszym celem jest Twoja Satysfakcja.

                                                                                        Pragniemy szczęścia i zadowolenia naszej wyjątkowej klienteli,
                                                                                  aby była zachwycona swoim wyglądem kiedykolwiek spojrzy w lustro.

 

     

      

      Nasze zabiegi i najwyższej jakości produkty są stworzone, aby  dać Tobie szczęście każdego dnia.      

Nasze Usługi wspierają i wydobywają Twoje naturalne, jedyne w swoim rodzaju Piękno,

ukrywając niedoskonałości oraz maskując duże problemy przy pigmentacji medycznej.     

Metamorfozy
 

Pełny makijaż permanentny twarzy
Pełny zabieg makijażu permanentnego twarzy gwarantuje nam nieskazitelny wygląd od rana z profesjonalnie podkreślonymi brwiami, ustami i oczyma. Pełny pakiet makijażu permanentnego twarzy daje naturalne podkreślenie urody, korzystne dla wszystkich kobiet, które chcą wyglądać jak najlepiej. Makijaż permanentny jest także idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają alergie oraz wrażliwą skórę i nie mogą używać  kosmetyków na co dzień. W skład pełnego pakietu wchodzą: brwi,  kreska pomiędzy rzęsami oraz kontur ust. Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla osób pragnących cieszyć się początkiem dnia!

Pigmentacja naprawcza & Usuwanie laserem- zabieg stosowany po źle wykonanym makijażu permanentnym

 

Linergistki  ARTIDERM® są w stanie rozwiązać problemy kobiet, które są niezadowolone z źle wykonanego makijażu permanentnego w innych klinikach lub salonach.Jeśli nie jesteś zadowolony z makijażu permanentnego, nie wahaj się i skontaktuj z nami. Udzielimy porad w zakresie makijażu permanentnego i zabiegów naprawczych.

Specjalistyczna wiedza oraz znajomość praw jakimi rządzi się piękno gwarantują profesjonalną konsultację oraz dokonanie korekty makijażu permanentnego, który pierwotnie nie spotkał się z oczekiwaniami klienta

 

Mikropigmentacja Medyczna

​​
Wykształceni specjaliści ARTIDERM®  doświadczeni w Mikropigmentacji  nie tylko sprawiają, że ludzie stają się piękniejsi. Zaawansowanych technik oraz pigmentów medycznych używamy głównie, aby pomóc klientom wrócić do normalnego życia. Od około 10 lat Salon współpracuje z klinikami medycznymi w celu wspierania pacjentów za pomocą Mikropigmentacji medycznej.

 

 

 

IMG_1782.jpeg
Tatuaż
 
Makijaż permanentny dla mężczyzn


Również dla mężczyzn!  Mężczyźni troszczą się również o swój wygląd i często mają widoczne przerwy pomiędzy włoskami w brwiach lub ich brwi są po prostu nierówne. Dzięki makijażowi permanentnemu można to zmienić.  Niektórzy mężczyźni także decydują się na "kreskę „ między rzęsami, która nada ich wyglądowi charakteru, przy czym nadal będą wyglądać naturalnie.

PUCHARY 2.jpg
bottom of page