top of page

 

 

Czy pragniesz być piękna o każdej porze dnia i nocy?  Poczuj się świeżo i kobieco przez cały dzień.

Metamorfozy

Metamorfozy

 

Pełny makijaż permanentny twarzy

Pełny zabieg makijażu permanentnego twarzy gwarantuje nam nieskazitelny wygląd od rana z profesjonalnie podkreślonymi brwiami, ustami i oczyma . Pełny pakiet makijażu permanentnego twarzy daje naturalne podkreślenie urody, korzystne dla wszystkich kobiet, które chcą wyglądać jak najlepiej. Makijaż permanentny jest także idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają alergie oraz wrażliwą skórę i nie mogą używać  kosmetyków na co dzień. W skład pełnego pakietu wchodzą: brwi,  kreska pomiędzy rzęsami oraz kontur ust. Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla osób pragnących cieszyć się początkiem dnia!

 
Podstawowy pełny makijaż permanentny twarzy

W skład pakietu wchodzą brwi, górna i dolna kreska podkreślającą rzęsy oraz kontur ust. Kreska wydobędzie głębie oczu i jednocześnie rozjaśniani naturalny kolor warg. Makijaż permanentny kreski sprawi, że twarz uniesie się dzięki efektowi ciemniejszych i grubszych rzęs. W przypadku zwykłych makijaży, nie zawsze wszystko "pozostaje na swoim miejscu", zaś makijaż permanentny gwarantuje nam, że będziemy mieli idealny makijaż przez cały dzień i noc! Poprzez korzystanie ze starannie dobranych odcieni  kontur ust  pogłębi  naturalny odcień skóry.

 

Pełny makijaż permanentny twarzy

Ten ekskluzywny pakiet gwarantuje uzyskanie najlepszego efektu makijażu permanentnego, zwłaszcza jeśli chcielibyśmy wykonać  więcej, niż jeden zabieg. Pakiet ten obejmuje brwi wykonane metodą włoskową, kreskę(górną i dolną) oraz usta z wypełnieniem wykończone techniką Lip Light, która zapewnia ustom subtelny kolor. By uzyskać doskonały efekt należy dodać jedynie odrobinę połysku. Dzięki fantastycznej gamie kolorów możesz być pewny oszałamiających wyników!

Makijaż permanentny brwi  jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cierpią z powodu cienkich lub brakujących brwi, ale również dla tych którzy dążą do uzyskania" brwi gwiazd" z kolorowych czasopism, ale nigdy wcześniej nie było to dla nich możliwe. Specjaliści z salonu ARTiSPA stworzą realistyczny i naturalny wygląd linii brwi, którym będziesz cieszyć się przez kilka lat.

Makijaż permanentny  dostępny  w tym pakiecie pięknie podkreśli oko i może być subtelny lub bardziej widoczny. Wybierz jeden z wielu odcieni, od odważnego czarnego po miękki niebieski lub twarzowy oliwkowy. Wszystkie zabiegi makijażu permanentnego są wykonywane na zamówienie; pigmenty są specjalnie mieszane, aby podkreślić swój naturalny kolor.

 

 

Przed metamorfozą:

 

UST. Bardzo ważne. Zaleca się, aby wziąć tabletki przeciw opryszczce, przepisane przez lekarza (np HEVIRAN 800 - dwa razy dziennie, 3 dni przed i 3 dni po zabiegu), wraz z kontynuacją leczenia.

Wskazane jest również, aby nawilżyć i wygładzić obszar wargi, aby zapewnić równomierny i atrakcyjnie wyglądający efekt. Powinno się zachować szczególną ostrożność o skórę wokół warg. Polecamy również kilka zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatne peeling wokół ust. Sprawią, że skóra stanie się gładsza i nawilżona. Skóra przygotowana w ten sposób będzie lepiej wchłaniać pigment.

BRWI. Linergistka zaleca nie regulować brwi przez około 1 miesiąc. Daje to możliwość idealnego dopasowania kształtu i wykorzystania linii włosów dla uzyskania naturalnego efektu. 

KRESKA. Zaleca się, aby  przed zabiegiem wziąć pigułki zawierające Homeopatic Arnica (umieść pod językiem) lub escyne(ziołowe tabletki z ekstraktem z nasion kasztana ) w przypadku wrażliwych oczu podatnych na opuchliznę. Zaleca się również całonocny odpoczynek dla oczu. Jeśli wykonujesz zabieg rzęs henną, dobrze jest go zrobić przed zabiegiem makijażu permanentnego.

 

 

Po zabiegu:

 

Natychmiast po zabiegu Mikropigmentacji kolor jest bardzo intensywny, nawet w przypadkach lżejszych pigmentów i naturalnych technik. 3-5 dni po zabiegu naskórek zaczyna się  złuszczać dyskretnie, początkowy makijażu zanika o 50% w okresie 5-10 dni po zabiegu w porównaniu z natychmiastowym rezultatem, jest to naturalny proces regeneracji naskórka.

 

Po około dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu, korekta jest  konieczna dla wzmocnienia i zachowania efektu pigmentacji.

 

W ciągu dwóch tygodni po zabiegu pigmentowany obszary powinien być traktowany bardzo ostrożnie:

* Nie może być myty, przecierany lub leczony innymi kosmetykami, niż są zalecane przez linergistkę.

* Sauna, solarium, basen, itd. są odradzane.

* Stosowanie szminek lub kredek również nie są wskazane.

* W ciągu trzech dni po zabiegu należy smarować brwi bardzo cienką warstwą specjalnego kremu Witamina E, który klient otrzymuje od linergiststki.

* Krem do pielęgnacji skóry na twarz należy wklepać w twarz w odległości 0,5-1 cm od linii.

Uwaga! Po zastosowaniu się do powyższych instrukcji pielęgnacji skóry gwarantujemy pełny i piękny efekt. Jeżeli zalecenia linergistki nie są przestrzegane, mogą pojawić się pewne odbarwienia lub alergie.

 

 

Zaleca się odświeżenie makijażu, ewentualnie zmianę kolor lub  kształtu co 1,5 roku aby zachować go w idealnym stanie.

 
Przeciwskazania do zabiegu:

Zakażenia, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie sterydów, ciąża (silny stres).

 

bottom of page