top of page

USTA

Czy pragniesz być piękna o każdej porze dnia i nocy?  Poczuj się świeżo i kobieco przez cały dzień dzięki makijażowi permanentnemu ust?
#iwonaMarciniak #artispa #torun #brwitorun #makijazpermanentny
USTA

 

Nigdy więcej efektu " zjedzonej " pomadki  po jedzeniu, rozmazanego konturu i bladych warg po pływaniu na basenie - ciesz się pięknym kolorem i doskonały kształtem niezależnie od sytuacji.

 

Licencjonowana linergistka ARTIDERM® może pomóc Ci osiągnąć nieskazitelne piękne usta.  Zaczynamy od wyboru koloru  z naszej palety, począwszy od naturalnych odcieni ust po najmodniejsze  odcienie. Pierwszym etapem jest podkreślenie ust dzięki ARTIDERM® Make-up, a następnie poprzez naszą technikę "Full-Lip-Shading",  która polega na mieszaniu koloru.

Efektem zabiegu jest idealny kształt i piękny kolor ust.

Już nigdy nie będziesz musiała ponownie nakładać  szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.

 

PERFEKCYJNE, NATURALNE I ŚWIEŻE USTA

 

Idealne dla każdej kobiety. Wymarzony kontur ust z cieniem pozwala zmniejszyć asymetrię i skorygować kształt. Powiększając wygląd małych ust lub minimalizując wygląd dużych jesteśmy w stanie osiągnąć idealne usta.

Polecamy również naszą ekskluzywną specjalność: pełne cieniowanie. Wypełnienie całych ust kolorem redukuje niedoskonałości pigmentacyjne. Mamy bogatą paletę kolorów, co sprawia, że jest możliwym dla nas zrobić make-up w naturalnych lub obecnie najbardziej modnych kolorach. W zależności od preferencji, usta stają się bardziej intensywne ze zdefiniowanym konturem czy nawet cieniowaniem, który daje efekt szminki. Wybierzemy kolor pigmentu, który jest najlepiej dopasowany do koloru twoich ust oraz typu Twojej urody.

 

 

ROZŚWIETLENIE

 

Dodatkowe rozświetlenie nad górną wargą eliminuje ewentualne nieprawidłowości zabarwienia wokół czerwonej strefy warg oraz powiększa optycznie zbyt płaskie usta. Modny Lip-Light zawiera rozświetlający pigment, który zaznaczy linie warg i wyrówna drobne zmarszczki wokół ust.

 

Makijaż permanentny wykonywany  jest tylko z najlepszych, klasy medycznej pigmentów mineralnych, które są hipoalergiczne i idealne dla skóry wrażliwej.

 

Przed zabiegiem pigmentacji ust

 

Bardzo ważne: Zaleca się, aby wziąć tabletki przeciw opryszczce, przepisane przez lekarza (np HEVIRAN 800 - dwa razy dziennie, 3 dni przed i 3 dni po zabiegu), wraz z kontynuacją leczenia.

Wskazane jest również, aby nawilżyć i wygładzić obszar wargi, aby zapewnić równomierny i atrakcyjnie wyglądający efekt ARTIDERM®Make-up. Należy zachować szczególną ostrożność o skórę wokół warg. Polecamy również kilka zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatny pilling wokół ust. Sprawią one, że skóra stanie się gładsza i nawilżona. Skóra przygotowana w ten sposób będzie lepiej wchłaniać pigment.

 

Po zabiegu pigmentacji ust

 

Natychmiast po zabiegu Mikropigmentacji kolor jest bardzo intensywny, nawet w przypadkach lżejszych pigmentów i naturalnych technik. 3-5 dni po zabiegu naskórek zaczyna się  dyskretnie złuszczać, a początkowy makijaż zanika o 50% w okresie 5-10 dni po zabiegu w porównaniu z natychmiastowym rezultatem. Jest to naturalny proces regeneracji naskórka.

Po około dwóch tygodniach do miesiąca od pierwszego zabiegu, korekta jest  konieczna dla wzmocnienia i zachowania efektu pigmentacji.

 

W ciągu dwóch tygodni po zabiegu pigmentowany obszary powinien być traktowany bardzo ostrożnie:

* Nie może być myty, przecierany lub leczony innymi kosmetykami, niż są zalecane przez linergistkę.

* Sauna, solarium, basen, itp. są odradzane.

* Stosowanie szminek lub kredek również nie są wskazane.

* W ciągu trzech dni po zabiegu należy smarować brwi bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E, który klient otrzymuje od linergistki.

* Krem do pielęgnacji skóry na twarz należy wklepać w odległości 0,5-1 cm od linii ust.

Uwaga! Po zastosowaniu się do powyższych instrukcji pielęgnacji skóry gwarantujemy pełny i piękny efekt. Jeżeli zalecenia linergistki nie są przestrzegane, mogą pojawić się pewne odbarwienia lub alergie.

* Należy zapobiec przed wysychaniem pigmentu na skórze oraz unikać opalania. Należy także unikać pilingowania miejsc, na których był wykonany makijaż permanentny.

Zaleca się odświeżenie makijażu, ewentualnie zmianę koloru lub  kształtu co 1,5 roku, aby zachować go w idealnym stanie.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Zakażenia, opryszczka, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie sterydów, ciąża (silny stres).

 

 

bottom of page