top of page

Dziękujemy z całej mocy, że Jesteś z nami.

Wiosna zawitała w sercach, a ARTiSPA® już wybił następny - 22 rok. Nieśmiało przenieśliśmy się do miejsca, budowanego i tworzonego z myślą o Tobie, o naszej klienteli, która z przyjaźnią, wiarą i zaufaniem jest z nami od lat, polecając i wspierając kolejne kroki.


Czas biegnie w ekspresowym tępie w Pasji do dawania piękna i rozwoju, aby jeszcze bardziej wyjątkowe mogły być następne lata. Aby Nasze i Twoje doświadczenie życiowe wzrastało, a czas na twarzach i ciele stał w miejscu lub cofał się dzięki osiągnięciom kosmetologii w magiczny sposób.


Zmieniamy się dla Ciebie na lepsze… Drobnymi krokami…

Marzyliśmy od lat by stworzyć miejsce piękna i relaksu, Magical & Safe Beauty w centrum miasta… i może miało być inaczej… z otwarciem z wielką pompą … Salon na parterze z 5 osobnymi gabinetami… Tak by wszystko było godne, najwyższej jakości…

Realia i ostatnie lata utrudniły nam plany i nadal, dzień po dniu, grosz do grosza budujemy marzenia, by ziściły się jak najszybciej, dla Ciebie, dla komfortu i Luksusu. A wtedy zaprosimy Cię do Nowej Odsłony ARTiSPA® - ARTIDERM®  Świata Mikropigmentacji i Kosmetologii Estetycznej


A teraz zapraszamy na Piętrze, ze specjalistkami pełnymi Pasji do wspierania i troski o Naturalne piękno: Iwona, Ania, Grażyna i Ewelina, dla których Ty Jesteś Cudem.

Już w Następnych mailach opowiemy ciut o sobie, o Nowościach, Akcjach, Podtrzymywaniu kwalifikacji i rozwoju dla Państwa Piękna.


Z podziękowaniem i serdecznymi pozdrowieniami

Specjalistki ARTiSPA®

Wyróżnione artykuły:

Ostatnie wiadomości:

TAGI:

Nie ma jeszcze tagów.

Obserwuj nas na Facebooku:

bottom of page